کد خبر : 3690 | 631 بازدید | تاریخ انتشار : ۵ , مهر, ۱۳۹۶ | ساعت ۷:۴۳ | چاپ چاپ

مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگردسرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد در حکمی دکتر سید منصور موسوی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی واحد معرفی و منصوب نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد، دکتر عبدالحسن دولاح سرپرست واحد در جلسه معارفه سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، یاد و خاطرات هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند. ایشان توام بودن و تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس را تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ عاشورا را به نسلهای جدید انقلاب اسلامی دانستند. دکتر دولاح در ادامه، ارتقای کیفیت آموزشی، پاسخگویی وتکریم ارباب رجوع در راستای پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، اخذ رشته های متناسب با نیاز منطقه و بکارگیری ظرفیت های لازم برای جذب حداکثری دانشجویان جدید در مقاطع کاردانی، کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، افزایش خدمات آموزشی و اجرای دقیق مقررات و آیین نامه های آموزشی را خواستار و برای سرپرست جدید معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند.

در این مراسم دکتر عبدالحسن دولاح با قدردانی از زحمات سرکار خانم دکتر دلگرم برای ایشان آرزوی موفقیت و سرافرازی و افزود امیدواریم که بتوانیم از تجارب ارزنده این عزیز در پیشرفت و پیشبرد اهداف این واحد دانشگاهی استفاده نماییم.

انتهای پیام