کد خبر : 3807 | 270 بازدید | تاریخ انتشار : ۶ , آذر, ۱۳۹۶ | ساعت ۱۵:۵۸ | چاپ چاپ

دیدار نماینده محترم شهرستان دشت آزادگان و هویزه جناب آقای ساعدی با ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر رهبرنماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در پویایی و شکوفایی علمی، پژوهشی و فرهنگی جامعه نقش مهمی دارد.

آقای قاسم ساعدی نماینده محترم شهرستان دشت آزادگان و هویزه در ملاقاتی با آقای دکتر رهبر ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ضمن موثر بودن نقش دانشگاه آزاد اسلامی در کشورگفت«دانشگاه آزاد اسلامی بدون هیچگونه امکانات دولتی رشد قابل توجهی داشته و توانست نیاز علمی و پژوهشی کشور را برطرف کند.»

ایشان در ادامه سخنان خود با توجه به نقش مهمی که تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی داشته و همیشه از فرهیختگان، نخبگان علمی و فعالان فرهنگی حمایت می‌کند. خواستار ایجاد رشته های تحصیلات تکمیلی در واحد سوسنگرد شدند.

ساعدی برخورداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد از فضای آموزشی و پژوهشی  مناسب، امکانات و تجهیزات پیشرفته خواستار توسعه و افزایش رشته های تحصیلی در این واحد دانشگاهی شدند.

در ادامه جناب آقای دکتر رهبر ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی هم ضمن عرض خیر مقدم به جناب آقای ساعدی نماینده محترم شهرستان قول مساعدت و همکاری را در زمینه توسعه و پیشرفت واحد دانشگاهی و سایر مطالبات واحد سوسنگرد نمودند.

دکتر عبدالحسن دولاح رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد هم در پیامی از تلاش و زحمات نماینده محترم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری مطالبات و  تصویب رشته های تحصیلی جدید تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان و ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر رهبری ارزوی موفقیت و سرافرازی نمودند.

انتهای پیام