کد خبر : 3821 | 313 بازدید | تاریخ انتشار : ۱۴ , آذر, ۱۳۹۶ | ساعت ۸:۴۳ | چاپ چاپ

برگزاری مراسم ۱۶ آذر روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگردبرگزاری مراسم ۱۶ آذر روز شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد

با همت دفتر فرهنگ اسلامی و پایگاه بسیج واحد مراسم ۱۶ آذر روز دانشجو و با حضور گسترده دانشجویان، اساتید و مدعوین در واحد سوسنگرد برگزار گردید.

در این مراسم دکتر موسوی معاون آموزشی، دانشجویی و فرهنگی ضمن خیر مقدم گویی و تبریک این روز خدمت کلیه دانشجویان برای این عزیزان در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت و سرافرازی نمودند.سپس  در ادامه این مراسم جناب آقای دکتر ناصر سودانی نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه امیرالمومنین استان خوزستان در ایراد سخنانی ضمن تبریک این روز به کلیه دانشجویان، با اشاره به نقش بی‌بدیل جنبش‌های دانشجویی در مقاطع مختلف تاریخ انقلاب اسلامی، تصریح کرد: در دوران جنگ تحمیلی و همچنین پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دانشجویان نقش بسیار مهمی در تأمین نیازها، بازسازی کشور و حفظ استقلال کشور داشتند. ایشان مراکز علمی و دانشگاهی در شرایط خاص و حساس کنونی می‌توانند به پویایی فرهنگی و رشد و اعتلای علمی کشور کمک کنند. در پایان این مراسم از دانشجویان برتر علمی، پژوهشی، فرهنگی و فعالان جهادی اردوهای بسیجی تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام