کد خبر : 3847 | 353 بازدید | تاریخ انتشار : ۲۱ , آذر, ۱۳۹۶ | ساعت ۷:۳۵ | چاپ چاپ

برگزاری بیست و سومین دوره مسابقات کتبی قرآن و عترت ویژه اساتید و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگردبرگزاری بیست و سومین دوره مسابقات کتبی قرآن و عترت ویژه اساتید و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد

به گزارش خبرنگار آنا مستقر در سوسنگرد، با همت دفتر فرهنگ اسلامی و روابط عمومی واحد بیست و سومین دوره مسابقات کتبی قرآن و عترت بخش کتبی بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی ویژه استادان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان همزمان با سایر دانشگاههای کشور با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در واحد سوسنگرد برگزار گردید.

دکتر  عبدالحسن دولاح رئیس واحد سوسنگرد ضمن خیر مقدم گویی به کلیه عزیزان شرکت کننده در این دوره از مسابقات و آرزوی موفقیت و سرافرازی برای یکایک شرکت کنندگان، حضور چشمگیر دانشجویان را غیر قابل توصیف وصف نمودند. و افزود سعی شد با برگزاری جلسات  شورای فرهنگی و تبلیغات گسترده زمینه های مناسب در خصوص ثبت نام از  دانشجویان  جهت شرکت در بیست و سومین دوره مسابقات کتبی قرآن و عترت در سطح دانشگاه  ایجاد گردد. ایشان تعداد شرکت کنندگان اساتید و دانشجویان را بیش از دوره های پیش  ذکر نمودند. دکتر دولاح در ادامه سخنان خود در این دوره از مسابقات دانشجویان در۱۰ رشته و استادان و اعضای هیأت علمی نیز در سه رشته  با یکدیگر به رقابت می پردازند.

انتهای پیام