کد خبر : 4016 | 224 بازدید | تاریخ انتشار : ۲۲ , فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت ۴:۵۹ | چاپ چاپ

پیام تسلیت دکتر دولاح رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد به مناسبت شهادت دانشجو مدافع حرمپیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد به جامعه دانشگاهی و خانواده دانشجوی شهید مدافع حرم

دکتر عبدالحسن دولاح رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد با صدور پیامی شهادت سید عمار موسوی دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی این واحد را به جامعه دانشگاهی و خانواده او تسلیت گفت.

بسم رب الشهداء والصدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا

خبر شهادت دانشجوی بسیجی سید عمار موسوی در دفاع از حریم اهل‌بیت دردی آمیخته با غرور و افتخار را در دل هایمان گذاشت؛ شهادتی که عامل استمرار حرکت انقلابی و ثبات و امنیت کشور شد.

شهادت پرافتخار و مظلومانه این شهید گرانقدر را به مقام معظم رهبری، جامعه دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و برای ایشان علودرجات و برای خانواده عزادار و بزرگوارشان صبر و أجر مسألت دارم.

دکتر دولاح در ادامه سخنان خود به مناسبت ارج نهادن به مقام شامخ این شهید مراسمی به همین منظور و با حضور دانشگاهیان، مسئولان استانی و بومی و خانواده آن شهید در واحد برگزار خواهد شد.

در ضمن مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر این شهید، امروز در زادگاهش اهواز برگزار میگردد

انتهای پیام