• Home
 • کد خبر : 105 | تاریخ انتشار : 30 , يونيو, 2015 | ساعت 19:04 | Print This Post Print This Post

  بدایات التسجیل فی مراحل تعلیم اللغات الاجنبیة فی مرکز تعلیم اللغة لجامعة آزاد الاسلامیه فرع سوسنگرد  رئیس اداره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد از آغاز ثبت نام دوره های آموزش زبان انگلیسی در تیرماه سال جاری خبر داد.

  مهندس عارف سیاحی در ادامه گفت : با توجه به نقش و جایگاه زبان انگلیسی در ارتباطات و نیز لزوم قبولی در آزمونهای معتبر بین المللی و جهت ادامه تحصیلات عالی در داخل و خارج از کشور دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد به عنوان یک موسسه آکادمیک در شهرستان  اقدام به برگزاری دوره های عمومی و فشرده آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی کرده است.
  ۴۶۵۶
  این مرکز با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی دوره های ترمیک خود را در دو مقطع سنی کودکان و بزرگسالان برگزار می کند که این دوره ها شامل  دوره های عمومی  خارجه و دوره های فشرده  (MSRTTOEFLIELTSFree DiscussionDALF)  می باشند که در این راستا مرکز زبانهای خارجی دانشگاه سوسنگرد از اساتید هیات علمی ومربیان مجرب دارای مداک بین المللی که توسط کارشناسان دانشگاه واز طریق برگزاری آزمون مدرسی پذیرفته می شوند بهره می گیرد. لازم به ذکر است که کانون زبانهای خارجی دانشگاه سوسنگردمجهز به پیشرفته ترین لابراتوار زبان در سطح استان می باشد . کلیه فعالیت های این کانون تحت نظارت اساتید و مدرسین مجرب دانشگاه صورت می گیرد.
  مهندس سیاحی با بیان این خبر گفتند: ثبت نام آموزش دوره های زبان انگلیسی برای همه رده های سنی و کلیه سطوح از مبتدی تا پیشرفته از روز دوشنبه اول تیرماه سال جاری شروع می شود و ثبت نام برای عموم مرد شهرستان آزاد است.
  در ادامه رئیس اداره پژوهش و فناوری واحد افزود متقاضیان می توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته با مراجعه به آقای عادل سیاحی مسئول لابراتوار زبان واحد و تکمیل فرم، نسبت به ثبت نام دوره های زبانهای خارجه اقدام نمایند. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۰۱۳۶۲۶۲۶۰ تماس حاصل فرمایند.
  آقای مهندس سیاحی در ادامه گفتند بر اساس مصوبات شورای اقتصاد دانش بنیان متقاضیان ذیل از تخفیف ویژه بهرمند خواهند شد: ۱- خانواده شهدا     ۲- دانشجویان واحد و دانشجویان میهمان ۳- فرهنگیان و خانواده های آنان ۴- پرسنل دانشگاه و خانواده های آنان   ۵- اساتید واحد
  انتهای پیام